Yaşam

Aşk-ı Memnu Dizisinde Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum Bihter ve Behlül’e Kıyaslanınca Ne Oldu?

Herkesin ve doğal olarak tüm Aşk-ı Memnu hayranlarının heyecanla beklediği Bihter dizisi bugün yayınlandı. Yayınlanmadan önce her detayıyla olay olan filmin dün akşamki galası da çok konuşuldu. Farah Zeynep Abdullah’ın galada giydiği kıyafet oldukça eleştirildi ve Boran Kuzum’la uyumu Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un dizi galasındaki görünümüyle karşılaştırıldı. Gelin bunu kimin, nasıl yaptığını hep birlikte görelim.

Kaynak:https://twitter.com/popgek/status/172…

Aşk-ı Memnu dizisinden uyarlanan, başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’un Bihter ve Behlül rollerinde yer aldığı “Bihter” filmi bugün (16 Kasım) Prime Video’da yayınlandı.

Film vizyona girmeden önce sosyal medyada birçok tartışmaya neden olmuştu. Farah’ın Beren Saat kadar Bihter rolünü oynayamayacağı, Hande Ataizi’nin de Nebahat Çehre gibi Firdevs Hanım karakteriyle özdeşleşemeyeceği çok tartışılmıştı.

Filmdeki köşkün sahne süslemeleri, seçilen kıyafetler ve yeni Bihter’in bu kez kendisini değil Behlül’ü vuracağı spekülasyonları yapıldı. İkilinin arasındaki tutku ve hırs her zaman Aşk-ı Memnu dizisine benzetilmiştir.

Elbette bu karşılaştırmaların başı ve sonu yoktur. Farah Zeynep Abdullah’ın dün geceki filmin galasındaki ilginç ve pahalı kıyafeti de çok eleştirildi.

FZA’nın kıyafetini ve Boran Kuzum’la verdiği pozu görenler, hemen onu Last Call for İstanbul filminde yeniden bir araya gelen Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un gala fotoğrafıyla karşılaştırmaya başladı.

1. Bakalım bu prömiyer karşılaştırmasına kimler tepki gösterdi?

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

Bütün karşılaştırmalar harika değil mi? Peki bu fotoğraflarda sizin tarafınız ne olurdu? Yoruma hoş geldiniz!

habercaldiran.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu