Yaşam

Netflix, League of Legends Serisi Arcane’nin 2. Sezonunun Yayın Tarihini Açıkladı

Dünyanın en tanınmış çevrimiçi dizi ve sinema platformu Netflix, birkaç yıl önce ünlü MOBA oyununu piyasaya sürdü. efsaneler Ligi (LoL) temalı bir dizi yayınladı. Evet Arcane’den bahsediyoruz. 2021 yılında yapılan bir açıklama ile bu dizi ikinci sezon Geleceğini öğrendik. Şimdi bu konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Netflix’in resmi sosyal medya hesaplarından, Gizemli İkinci sezonuna ilişkin önemli bir duyuru yapıldı. Filmin ikinci sezonuna ilk bakışımızı yayında yer alan bir video ile yapma fırsatı bulduk. Ayrıca Arcane’nin ikinci çıkış tarihi hakkında. ilk bilgiOnu satın aldık.

İşte Netflix’in Arcane için yayınladığı gönderi:

Arcane’nin 2. sezonu Kasım 2024’te yayınlanacak

Netflix tarafından yapılan açıklamada dizinin ikinci sezonuna ilişkin en ufak bir bilgi yer almıyor. bilgi vermiyor . Ancak önümüzdeki dönemlerde bunun değişeceğini düşünüyor. Şirket büyük olasılıkla önümüzdeki yıldan itibaren Arcane’nin ikinci dönemi için harekete geçecek. Şirket tarafından yapılacak açıklamalar; dizinin konusu, sabit çıkış tarihive hangi karakterlerin bulunacağı bahislerini ortaya çıkaracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu